5lyceumLegnica TED-ED club

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Prestiżowa konferencja nauczycieli języka angielskiego, a wśród nich aż dwie nasze panie- Małgorzata Guzicka i Małgorzata Szuszkiewicz-Gołębiowska !!!

Prestiżowa konferencja nauczycieli języka angielskiego, a wśród nich aż dwie nasze panie- Małgorzata Guzicka i Małgorzata Szuszkiewicz-Gołębiowska !!!IATEFL POLAND Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Angielskiego w Polsce, zorganizowało po raz kolejny konferencję mającą na celu zapoznanie nauczycieli z najnowszymi metodami edukacji językowej. Ciężko jest przecenić znaczenie dla polskiej oświaty jakim jest funkcjonowanie tej znakomitej instytucji, przez lata swojego istnienia odcisnęła swój ślad w pracy setek nauczycieli językowych. Nie tylko udziałem w tej niezwykle prestiżowej konferencji mogą pochwalić się nasze panie. Zazwyczaj to uczniowie należący do 5LyceumLegnica TED-ED Club (w naszym V LO) tworzą pełne pasji prezentacje, ale tym razem to koordynator klubu, p. Małgorzata Guzicka prowadziła wykład dla nauczycieli. Tematem prezentacji były zalety uczenia publicznego mówienia I  związane z tym tematem umiejętności, które mogą być wykorzystane w karierze zawodowej i akademickiej.
 Wykład wzbudził spore zainteresowanie, a słuchacze długo jeszcze oblegali naszą Panią Profesor, zadając mnóstwo pytań na temat metod pracy TED-ED Clubu.

25 września 2017
Przejdź do - Czym jest TED-ED club?

Czym jest TED-ED club?

Od trzech lat w szkole działa 5 Lyceum TED-Ed Club, anglojęzyczny klub, w którym uczniowie uczą się jak mówić  sposób interesujący o swoich pasjach i zainteresowaniach.

5 marca 2017
Czytaj więcej o: Czym jest TED-ED club?
Przejdź do - Nasi w Nowym Jorku !!!

Nasi w Nowym Jorku !!!

Uczniowie z klubu 5 Lyceum TED-Ed klub zakwalifikowali się do udziału w konferencji TED Weekend w Nowym Jorku.

5 marca 2017
Czytaj więcej o: Nasi w Nowym Jorku !!!