Jesteś tutaj: Start / Aktualności / Szkolne

Szkolne

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Kolejny  sukces naszych filozofów !!!

Kolejny sukces naszych filozofów !!!

           

9 marca w Legnicy odbył się okręgowy etap Konkursu Filozofii Klasycznej organizowany przez Papieski Wydział Teologiczny we Wrocławiu. Do tego etapu zakwalifikowali się nasi uczniowie: Katarzyna Fonał, Katarzyna Hołowacz i Kacper Zachary. Katarzyna Hołowacz i Kacper Zachary przeszli do etapu wojewódzkiego. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w dniu 20 kwietnia we Wrocławiu na Papieskim Wydziale Teologicznym. Naszym uczniom życzymy sukcesów w walce o palmę pierwszeństwa.

23 marca 2017
Przejdź do - Zdobywamy certyfikaty z angielskiego

Zdobywamy certyfikaty z angielskiego

W dniu 16.03.2017r. 25 uczniów klas trzecich, pod opieką  nauczycielek języka angielskiego Małgorzaty Zapaśnik i Małgorzaty Szuszkiewicz-Gołębiowskiej, wzięło udział w certyfikowanym teście Toefl Junior zorganizowanym i przeprowadzonym w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu.

17 marca 2017
Czytaj więcej o: Zdobywamy certyfikaty z angielskiego
Przejdź do - Pomysł na start-up

Pomysł na start-up

Pomysł na start-up

Pięć dziewcząt z klasy II A (P. Czajkowska, A.  Fiodorek, I. Kowalewska, K. Pacanowska, A. Popowicz) bierze udział w warsztatach start-upowych. Spotkania odbywają się pod patronatem prezydenta Legnicy Tadeusza Krzakowskiego a prowadzą je autorzy znanej w Polsce aplikacji Footsteps.

6 marca 2017
Czytaj więcej o: Pomysł na start-up