Jesteś tutaj: Start / Dyplomy, nagrody

Dyplomy, nagrody

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - NAGRODA OD SAMEJ PANI PREMIER - Wyróżnienie dla Ali Masojć z klasy 3c !!!

NAGRODA OD SAMEJ PANI PREMIER - Wyróżnienie dla Ali Masojć z klasy 3c !!!

Udało się!
Wiele godzin ciężkiej pracy, mnóstwo wyrzeczeń, 2 odwołane imprezy, 6 nieprzespanych nocy... ale warto było. Kilka dni temu, 30 listopada odebrałam z rąk Dolnośląskiego Kuratora Oświaty nagrodę - stypendium Prezesa Rady Ministrów. A do tego Pan Kurator, Roman Kowalczyk motywował nas do dalszej pracy przemową, którą na długo zapamiętamy. Pokazał, że pełniąc wysokie stanowisko nie trzeba być sztywniakiem, a dzieki niemu na naszych twarzach pojawiły się szerokie usmiechy, gdy posyłał w naszą stronę całusy dłońmi. Kto wie co jest większą nagrodą - to stypemndium, czy ten widok? Śmiech

7 grudnia 2017
Alicja Masojć
Przejdź do - Dyplom PTTK dla V LO za aktywność w turystyce i krajoznawstwie

Dyplom PTTK dla V LO za aktywność w turystyce i krajoznawstwie

Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze Oddział w Legnicy 9 listopada 2017 roku zorganizowało spotkanie, poświęcone podsumowaniu działalności turystyczno-krajoznawczej szkół powiatu legnickiego. W spotkaniu naszą szkołę reprezentował prof. Krzysztof Kiełbasa. Miło nam poinformować, że V LO wyróżniono dyplomem za aktywny udział w imprezach turystycznych i krajoznawczych w minionym roku i w latach poprzednich.
Zapraszamy wszystkich chętnych do aktywnego uczestnictwa w przyszłych imprezach PTTK oraz do zdobywania odznak turystyki kwalifikowanej. Szczególnie zapraszamy do przygotowania pracy na Ogólnopolski Konkurs Krajoznawczy PTTK „Poznajemy Ojcowiznę”. Szczegółowe informacje w wiadomości przesłanej przez dziennik internetowy, na stronie www.pttk.pl, www.infolegnica.pl oraz u prof. Krzysztofa Kiełbasy.

19 listopada 2017
Krzysztof Kiełbasa